KM „Žalgiris“ 2 vs MB „TR Project“ (86:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“.

2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 260

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko 2 lygos susitikimas tarp MB „TR Project“ ir KM „Žalgiris“ 2.

Pirmajame rungtynių kėlinyje jaunieji žalgiriečiai neatsiliko nuo vyresnių priešininkų ir įpusėjus pirmajam kėliniui komandos žaidė lygiai. Tuomet M. Namiko taiklūs tritaškiai sukūrė MB „TR Project“ pranašumą ir po pirmo kėlinio rezultatu 25:17 pirmavo MB „TR Project“.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai pradėjo labiau spausti varžovus ir taip stengtis vytis varžovus, tačiau net 6 M. Namiko tritaškiai per du kėlinius išlaikė MB „TR Project“ pranašumą ir po dviejų kėlinių rezultatu 41:34.

Antroje pusėje jaunieji krepšininkai spaudimu ir didele energija išlygino rezultatą. Atrodė, kad jie ims ir nubėgs šiose rungtynėse, tačiau puikiai tritaškius pataikę MB „TR Project“ krepšininkai išlaikė pranašumą savo pusėje – 59:58.

Paskutiniame kėlinyje N. Mikštauto tempiami žalgiriečiai sėkmingiau sužaidė paskutines minutes, mažiau klydo ir iškovojo pergalę rezultatu 86:81 (17:25, 17:16, 24:18, 28:22).

„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)L. Vičiaus lyderystė nulėmė MB „TR Project“ pergalę (2024 vasario 27 d., antradienis, 22:09 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė MB „TR Project“ (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:43 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)