Sparta vs Lankstukas (83:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ B. Brazdžionio mokykla ‒ daugiafunkcis centras, Partizanų g. 22, Kaunas, LT-50217

Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą.

2023 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 246

Ketvirtadienio vakare, gruodžio 21 dieną, B. Brazdžionio mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre vyko 2 lygos susitikimas tarp „Sparta“ ir „Lankstukas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos sunkiai įsibėgėjo ir nežaidė rezultatyviai. Lankstukas kiek geriau užbaigė kėlinį ir baigė su taško pranašumu 16:15.

Antrajame kėlinyje „Lankstukas“ pakeitė visą prieš tai žaidusi penketą, tačiau tai labai žaidimo tempo nepakeitė ir komandos toliau sunkiai užsibaigdavo atakose. Vis gi, „Sparta“ komandiškai užbsigė kėlinį ir pirmavo 31:28.

Antroje pusėje komandos įsibėgėjo ir pamatėme tritaškių lietų. Komandos ataką į ataką įmesdavo tritaškius ir po trijų kėlinių tarp komandų buvo lygu 55:55.

Paskutiniame kėlinyje T. Šoriaus ir S. Pakalniškio tempiami „Sparta“ krepšininkai iškovojo pergalę prieš po vieną išsigelbėti bandžiusius „Lankstukas“ krepšininkus rezultatu 83:66.

Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„Lankstukas“ nugalėjo ir toliau nelaiminčią KM „Žalgiris“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:30 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)Rungtynių pabaigoje pranašumą iššvaistę „GZP“-2 trumfavo prieš „Sparta“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)