Rajonas vs Limobus (67:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą

2024 sausio 16 d., Antradienis, 21:34 val., peržiūros: 140

Lietuvos policijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Rajonas" ir "Limobus".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio savo pranašumo. Paskutinėmis sekundėmis "Limobus" sugebėjo susikrauti trijų taškų pranašumą ( 14:17). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau ketvirčio pabaigoje "Rajonas" pradėjo strigti gynyboje, o tuo pasinaudoję svečiai susikrovė dviženklį pranašumą – 31:42

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkams pavyko prisivyti varžovus, tačiau svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė rekordinį pranašumą (45:63). Ketvirtasis kėlinys buvo formalumas. "Limobus" išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rezultatas – 67:81 (14:17, 17:25, 16:21, 20:18)

11 atk. kam.

„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Limobus“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)„ICE“ atlaikė „Rajonas“ ekipos spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)