SWECO HIDROPROJEKTAS & GeoNT PROJEKTAI vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (59:80)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę

2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 19:20 val., peržiūros: 3210

Sekmadienį, Lapkričio 4 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp "Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" (šeimininkai) ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę ir didelį pranašumą susikrovę svečių komandos krepšininkai sugebėjo jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos ir tai jiems padėjo iškovoti antrą pergalę šiame sezone dideliu skirtumu. Šeimininkams tai buvo pirmosios sezono rungtynės, kurios nepasisekė taip, kaip jie tikėjosi, rezultatas po rungtynių – 59:80 (15:25, 14:23, 10:20, 20:12).

Pirmą ketvirtį aštriu prasiveržimu ir taškais pradėjo svečių komandos žaidėjas A. Labuckas. Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir svečiai išlaikė vieno taško pranašumą. Šeimininkai bandė žaisti agresyviai baudos aikštelėje, tai jiems leido išprovokuoti daug varžovų pražangų, tačiau daugelis jų skriejo pro šalį, šiame ketvirtyje šeimininkai metė net keturiolika baudų metimų, tikslą pasiekė tik keturios. Svečiai savo ruožtu žaidė įvairesnį žaidimą, pataikė tris tritaškius, kurie leido jiems susikrauti dešimties taškų pranašumą po šio kėlinio. Svečius šiame ketvirtyje į priekį vedė septynis taškus pelnęs M. Kurauskas ir du tritaškius smeigęs R.Turskis. Rezultatas po kėlinio – 15:25.
Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai ir toliau bandė įversti taškus į krepšį, bet tai jiems sunkiai sekėsi, kartais net ir turėdami kelias progas kartoti metimus vis tiek likdavo tuščiomis. O svečiai vėl pataikė kelis tolimus metimus bei žaidė agresyviau tiek gynyboje tiek puolime. Šeimininkams šiame ketvirtyje daugiausiai taškų pelnė M. Šumlinkskas – aštuonis, o svečiams M. Kurauskas pridėjo šešis. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:48.

Trečio kėlinio pradžioje du svečių komandos žaidėjų R. Turskio ir M. Kurausko tritaškiai, šeimininkų komandą įstūmė į dar didesnę duobę. Komandas skyrė jau dvidešimt penki taškai. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga, kėlinio viduryje komandas skyrė ir trisdešimt trys taškai. Kėlinį keturiais taškai iš eilės užbaigę šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, kuris vis tiek buvo triuškinantis. Rezultatas po trijų kėlinių – 39:68.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. Svečiai žaidė atsipalaidavę, nes jų pranašumas buvo labai didelis, o šeimininkai dar bandė jį sumažinti. Tai jiems ir pavyko padaryti, daugiausiai M. Šumlinsko pastangomis. Jis pelnė devynis taškus ir padėjo savo komandai sumažinti atsilikimą iki dvidešimt vieno taško. Rezultatas po rungtynių – 59:80.

Po rungtynių svečių komandos treneris Robertas Turskis kalbėjo : " Iš tikrųjų nesitikėjom tokios lengvos pergalės, galvojom bus kova. Tikimės šiame sezone pasirodyti kur kas geriau nei pernai.“

Šeimininkų komanda nuo komentarų susilaikė.

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Marius Šumlinskas 23 tšk. (24 naud. balai, 11 atkovotų kamuolių), Arūnas Giedraitis 10 tšk. (11 atkovotų kamuolių), Vytautas Bunikis 8 tšk.

Svečius į pergalė vedė Mantas Karauskas 18 tšk., Viktoras Žukauskas 17 tšk. (26 naud. balai, 6 rez. perdavaimai), Martynas Kenstavicius 16 tšk. (27 naud. balai, 13 atkovotų kamuolių).

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)Puiki "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be didesnio vargo įveikė "Viči" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Kautra&Cukrus ir Dariaus Baldai" po sunkios kovos palaužė "Vijora" ekipą (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be vargo įveikė "Viči" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" sezoną pradėjo lengva pergale prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)M.Karausko tritaškis metimas atnešė pergalę "Kautra & Currus Ir Dariaus Baldai" komandai (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)