AIG LIFE vs BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA (80:61)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 16 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą

2007 balandžio 16 d., Pirmadienis, 21:44 val., peržiūros: 2660

Lemiamose "Aukso" lygos pusfinalio rungtynėse tarp "AIG Life" ir "Bangos energetikos & Diremtos" netruko intrigos ir emocijų. Pergalę triuškinančiu rezultatu 80:61 iškovojo savo aikštėje žaidę "AIG Life" krepšininkai ir laimėję seriją 2:1 iškovojo kelialapį į finalą, kuriame jų jau laukia "Triobet.com & Etapas".

Rungtynių pradžia priminė pirmąjį šių komandų pusfinalio susitikimą. Abi komandos labai netaikliai atakavo krepšį, darė klaidas. „Bangos energetika & Diremta“ per pirmąsias dešimt minučių suklydo net 8 kartus. Šeimininkai tuom pasinaudojo ir greitomis kontraatakomis pelnydavo lengvus taškus iš po krepšio. Nors kėlinuko viduryje svečiai dar pirmavo minimalia persvara, tačiau vėliau sekė „AIG Life“ spurtas 11:3 ir po pirmojo ketvirčio jau jie buvo priekyje 20:13.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai ir toliau darė apmaudžias klaidas, o šeimininkai jomis naudodamiesi vis tolo. 14-ąją minutę komandas jau skyrė trylika taškų. „AIG Life“ iki didžiosios pertraukos ne tik kad išlaikė šią persvarą, bet ją dar ir padidino dviem taškais – 43:28.

Po pertraukos „Bangos energetika & Diremta“ žymiai pagerino savo gynybą ir nebeleido varžovams lengvai pelnyti taškus. Šeimininkai iš žaidimo pataikė tik 3 metimus iš 18-os. Pusę taškų jie surinko baudos metimais. Laimėję šį nerezultatyvų kėlinį 16:13, svečiai prieš lemiamą dvikovos dalį sumažino savo deficitą iki dvylikos taškų.

Paskutiniajame kėlinuke šeimininkai sėkmingai laikė žaidimo vadžias savo rankose. Vienu metu „Bangos energetikos & Diremtos“ žaidėjams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki devynių taškų, tačiau „AIG Life“ po paprašytos minutės pertraukėlės atliko įspūdingą spurtą 11:0 ir galutinai palaužė oponentus. Šį spurtą iniciavo Nerijus Dirsė, pelnęs 10 taškų. Per likusį laiką svečiai negalėjo nieko pakeisti ir turėjo pripažinti „AIG Life“ pergalę rezultatu 80:61.

Daugiausiai prie pergalės nugalėtojų gretose prisidėjo Nerijus Dirsė, surinkęs 15 taškų ( 18 naud.kfc.). 10 taškų įmetė Žilvinas Kuklierius, po 9 Skirmantas Staniulis ir Mantas Skukauskas.

Svečių ekipoje nesustabdomi buvo Mindaugas Stropus (19 taškų, 16 atkovotų kamuolių, 27 naud.kfc.) ir Kristupas Rainys ( 19 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos, 14 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Dalius Lubys atsisakė komentuoti varžybas skirdamas teisėjams po 1 balą.

„Bangos energetikos & Diremtos“ strategas Šarūnas Liesis buvo kalbesnis. „Iš esmės pagal eilę jie ir turėjo laimėti. Kitas varžybas „Mero“ taurėje turėtume laimėti mes. O jei rimtai šiose rungtynėse jie buvo stipresni. Abi komandos darė klaidų ir šitame blogame žaidime varžovai buvo geresni. Linkiu jiems finale iškovoti pergalę, nes būtų smagu žinoti jog pralaimėjome būsimiems čempionams“. Arbitrų darbą jis įvertino 8-iais balais.

"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:52 val.)Įspūdingas "AIG Life" startas "Aukso" lygos pusfinalyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:57 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškopė į pusfinalį (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 22:27 val.)"AIG Life" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į pusfinalį (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 21:10 val.)"AIG Life" gražiu žaidimu įveikė "Bangos Energetiką & Diremtą" (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 00:04 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)"AIG Life" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:06 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)