KTU EiWI vs AIG LIFE (52:83)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 13 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salė, Studentų g. 48, Kaunas LT-51367

"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą

"Skuka" demonstravo gražų ir efektingą krepšinį
2007 sausio 13 d., Šeštadienis, 18:24 val., peržiūros: 3429

Eilinėse KKL "Aukso" lygos varžybose susitiko "KTU Eiwi" ir "AIG Life" ekipos. Savo aikštelėje žaidę "KTU Eiwi" krepšininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš galingai žaidusius svečius ir patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 83:52. Pirmose abiejų komandų varžybose "AIG Life" taip pat neturėjo didesnių problemų ir šventė pergalę 19-os taškų persvara.

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai pasiuntė varžovus į gilų nokdauną. Tik penkiese į rungtynes atvykę “KTU Eiwi” krepšininkai niekaip negalėjo pasipriešinti galingai žaidusiems “AIG Life” žaidėjams. Greitomis atakomis svečiai iškart susikrovė apčiuopiamą persvarą. Vienu metu komandas skyrė net 18 taškų, tačiau sėkmingiau sužaidę kėlino galą šeimininkai sumažino šį skirtumą iki 13-os.

Antrajame kėlinyje vaizdas nė kiek nesikeitė. Svečių ekipos puolėjas Skirmantas Staniulis pradėjo demonstruoti žiūrovų akiai malonų žaidimą. Po jo įspūdingų perdavimų komandos draugai lengvai rinko taškus. Šeimininkai buvo tarsi užmigę ir darė labai apmaudžias klaidas. Iš viso per pirmasias dvidešimt minučių jie suklydo net 16 kartų.Prieš pertrauką komandas skyrė 15 taškų.

Po pertraukos “AIG Life” krepšininkai ir toliau smaginosi. Svečių treneris leido pasireikšti visiems krepšininkams. Bet kuris žaidėjas pasirodęs aikštelėjė vaizdo negadino, o tik prisidėjo prie puikaus žaidimo. Po trijų ketvirčių šeimininkų deficitas padidėjo iki 24 taškų.

Ketvirtoji dvikovos dalis jau nieko nelėmė. Žaidėjamas teliko sulaukti galutinio švilpuko. Aidint paskutiniam teisėjo švilpukui Audrius Perminas dar pataikė tolimą tritaškį metimą ir taip įtvirtino “AIG Life” komandos pergalę rezultatu 83:52.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Mantas Skukauskas, pelnęs 18 taškų ( 19 naud.kfc.). Darius Kalnutis ir Nerijus Dirsė atitinkamai pelnė 14 ir 12 taškų. Beje verta paminėti kad Skirmantas Staniulis atliko net 10 rezultatyvių perdavimų iš kurių bent pusę buvo iš fantastikos srities.

Šeimininkų gretose Ignas Grigaravičius pelnė 15, o Nerijus Ūsas 13 taškų.

“AIG Life” komandos treneris teisėjams skyrė po 10 balų, o “KTU Eiwi” – po 8.

Nugalėtojų treneris Dalius Lubys po rungtynių trumpai ir aiškiai pasakė: ”Rezultatas viska atspindi”.

"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:44 val.)"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:52 val.)"AIG Life" gražiu žaidimu įveikė "Bangos Energetiką & Diremtą" (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 00:04 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)Įspūdingas "AIG Life" startas "Aukso" lygos pusfinalyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:57 val.)"AIG Life" toliau šluoja varžovus (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Vaišvydava" susikaus su "Eurolexis" (2007 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Ar sustabdys kas nors "AIG Life" komandą? (2007 sausio 22 d., pirmadienis, 22:33 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)