Pikenpokas vs Klausučių alaus darykla (73:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“

2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 180

Sekmadienį, lapkričio 12, Kauno kolegijos salėje įvyko II lygos B pogrupio varžybos tarp šeimininkų: „Pikenpokas“ bei svečių – „Klausučių alaus darykla“

Pirmojoje rungtynių pusėje „Pikenpokas“ spurtavo 11:0. Tačiau po minutinės pertraukėlės „Klausučių alaus darykla“ atsitiesė bei grįžo į rungtynės. Rezultatas po dviejų kėlinių: 39:30

Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ vis mėgino priartėti prie varžovų greitomis atakomis, tačiau gerą komandinį žaidimą demonstravę šeimininkai, išlaikė saugų pranašumą bei šventė pergalę, rezultatu: 73:64 (21:12, 18:18, 18:16, 16:18)

6 išpr. praž.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“ (2024 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)K. Vinkšnaičio metimas atvedė „Klausučių alaus daryklos“ komandą į pergalę prieš Akademija VDU-ŽUA (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:34 val.)