KM „Žalgiris“ 2 vs Kautech ‒ 2 (120:40)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 pusfinalyje lengvai antrą kartą įveikė „Kautech ‒ 2“ komandą

2024 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 21:21 val., peržiūros: 50

Gegužės 16 dieną "Žalgirio" krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antros pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" 2 priemė svečius "Kautech – 2" komandą. Pirmas pusfinalio rungtynes buvo laimėję KM "Žalgiris" 2.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo KM "Žalgiris" 2 (6:5). Baigiantis pirmai kėlinio pusei KM "Žalgiris" 2 turėjo dviejų taškų persvarą (13:11). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė KM "Žalgiris" 2, daugiausiai taiklių tritaškių ir greitų atakų dėka padidino persvarą iki 13 taškų (28:15).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 21 taško (36:15). Tik baigiantis pirmai kėlinio pusei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Kautech – 2" (40:18). Uraganiniu puolimu ir gera gynyba antroje kėlinio pusėje KM "Žalgiris" 2 padidino persvarą iki 36 taškų (59:23).

Antroje rungtynių pusėje KM "Žalgiris" 2 žaidė užtikrintai, dar labiau didino persvarą ir nepaliko jokių šancų laimėti "Kautech – 2" komandai (120:40). KM "Žalgiris" 2 užtikrintai pateko į finalą.

6 taškai

KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)