Romegas vs Pikenpokas (72:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 09 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę

2024 sausio 09 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 162

Sausio 9 d., antradienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Romegas“ (6-2) ir „Pikenpokas“ (4-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje dėka dviejų tolimų metimų „Romegas“ iškart įgijo dviženklį pranašumą 13:2. Nors vėliau A.Mikučionis šeimininkams dar pataikė du tritaškius, bet taip pat tolimais metimais atsakęs „Pikenpokas“ šiek tiek priartėjo. Po pirmo kėlinio 22:14.

Antrajame kėlinuke po kelių tolimų metimų svečiai mažino savo deficitą iki minimumo 28:27. Visgi, A. Mikučionio metimai vėl leido „Romegas“ ekipai kiek tolti. Įpusėjus susitikimui 39:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 11:2, po kurio vėl „Romegas“ ekipai pavyko atstatyti dviženklę persvarą 50:36. Vėliau sekė eilė netikslių metimų iš abiejų komandų pusės, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 53:40.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Pikenpokas“ rengė lemiamą šturmą ir dviem G. Slapšio tritaškiais kirpo deficitą iki keturių taškų 68:64. Visgi, „Romegas“ atlaikė šį „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 72:64 (22:14, 17:20, 14:6, 19:24).

9 taškai

„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„Romegas“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:48 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)