Teltonika vs Mens Square Barbers (71:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 26 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą

2024 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:20 val., peržiūros: 75

Pirmadienį Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Teltonika" ir "Mens square barbers".

Nuo pat rungtynių pradžios "Teltonika" puikiai ištampydavo zoninę gynybą ir tolimais metimais rinko taškus. Toliau kova taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo( 24:22). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atkarpomis, tačiau ketvirčio pabaigoje "Mens square barbers" žaidėjai sugebėjo susikrautą rekordinį pranašumą – 39:45

Po ilgosios pertraukos "Teltonika" penketukui ėmė stigti jėgų, o tuo pasinaudoję svečiai toliau didino pranašumą ( 53:65). Lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas. "Mens square barbers" išsaugojo pranašumą savo rankose ir "Teltonika" turėjo pripažinti svečių pranašumą. Galutinis rezultatas – 71:90 (24:22, 15:23, 14:20, 18:25)

16 taškų

„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:41 val.)BC „Game on“ neturėjo vargo su „Teltonika“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)