Rajonas vs Klausučių alaus darykla (67:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus.

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 182

Lapkričio 7 dieną, Antradienį, Lietuvos policijos mokyklos salėje, įvyko II lygos rungtynės tarp namų komandos Rajonas ir svečių komandos Klausučių alaus darykla.

Pirmieji pelnytais taškais rungtynes startavo Rajonas komandos žaidėjai. Į tokį šeimininkų startą atsakė ir Klausučių alaus daryklos žaidėjas Nr. 00 V.Razumnovas pelnęs tritaškį. Tačiau taiklių metimų nepagailėjo ir Nr. 9 V.Žilionis, kuris išvedė savo atstovaujamą Rajonas komandą į priekį. Šią persvarą šeimininkai išlaikė iki kėlinio pabaigos, rezultatu 26:17

Antrojo kėlinio metu Klausučių alaus daryklos žaidėjai aršesniu žaidimu provokavo pražangas, taip gaudami progą pelnyti taškus metant baudos metimus. Priešininkų daromos klaidos leido svečiams rezultatą sušvelninti, taip po dviejų kėlinių rezultatas tapo 42:40

Po ilgosios pertraukos rezultatas tapo lygus. Nr. 7 K. Vinkšnaičio, kuris trečiojo kėlinio metu pelnė 14 taškų, vedama Klausučių alaus daryklos komanda įpusėjus kėliniui išsiveržė į priekį ir nepaleido šios pozicijos. Nr. 0 I.Matulaitis taikliais tritaškiais dar bandė gelbėti savo atstovaujamą Rajonas komandą, tačiau to nepakako.

Ketvirtasis kėlinys nebebuvo toks rezultatyvus, kaip prieš tai buvusieji, tačiau tai nesutrukdė svečių komandai išlaikyti dviženklės persvaros ir šio vakaro rungtynes laimėti.

Klausučių alaus darykla laimėjo rezultatu 67:80 (26:17, 16:23, 17:28, 8:12)

6 išpr. praž.

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Arko“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:06 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)