Romegas vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (75:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Romegas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su VšĮ „Gatvės vaikais“

2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 22:26 val., peržiūros: 281

Lapkričio 14 dieną, 20:40 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Romegas" (šeimininkai) ir VšĮ „Gatvės vaikai“ (svečiai). Nors pirma rungtynių dalis buvo labai lygi, bet po ilgosios pertraukos šeimininkai pabėgo tolyn, o susitikimo pabaigoje pasiekė net ir triuškinamą pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 75:54 (16:12, 11:12, 18:16, 30:14).

Rungtynių pradžia buvo labai lygi, ne kartą keitėsi pirmaujanti pusė, komandos rengė ilgas, pozicines atakas, tad ir rezultatyvumas nebuvo aukštas. Iki pat ilgosios pertraukos išsilaikė intriga ir tik nedideliu pranašumu priekyje buvo "Romegas" 27:24.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir pirmą kartą rungtynėse nutolo per dviženklį atstumą. Nors VšĮ „Gatvės vaikai“ dar kabinosi į rungtynes ir kiek priartėjo, bet galiausiai "Romegas" spurtavo panaikindami bet kokią intrigą ir laimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 75:54.

8 išpr. praž.

„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“ (2023 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)