UNO vs Klausučių alaus darykla (68:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą

2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 21:49 val., peržiūros: 237

Lapkričio 29 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "UNO" priemė svečius "Klausučių alaus daryklą". "UNO" buvo laimėję du kartus ir du kartus pralaimėję. "Klausučių alaus darykla" buvo laimėję du kartus ir kartą pralaimėję.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (3:3). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dviejų taškų persvarą turėjo "Klausučių alaus darykla" (5:7). Baigiantis septintai minutei, po "Klausučių alaus daryklos" spurto, "UNO" paprašė minutės pertraukėlės (7:15). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė svečiai, kurių persvara padidėjo iki 13 taškų (9:22).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 21 taško (9:30). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "UNO". Vėliau komandos žaidė lygiai, įpusėjus kėliniui komandas skyrė 22 taškai (14:36). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai ir įpusėjus rungtynėms "Klausučių alaus darykla" pirmavo rezultatu 24:46.

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė rezultatyviai, o svečiai dar šiek tiek atitolo 29:52. Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po "UNO" spurto skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (41:52). Netrukus du tritaškius pataikė "Klausučių alaus darykla", o "UNO" paprašė minutės pertraukėlės (42:58). Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 17 taškų (46:63).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 19 taškų (52:71). Likus trims su puse minutės "UNO" priartėjo, o "Klausučių alaus darykla" vis dar pirmavo dviženkle persvara (65:74). Likus minutei, komandas skyrė septyni taškai (68:75). Gale rungtynių "Klausučių alaus darykla" neleido varžovams priartėti ir įveikė varžovus rezultatu 68:77.

Marius Satkevičius

„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Klausučių alaus darykla triumfavo rungtynės prieš ICE (2023 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Klausučių alaus darykla“ ketvirtajame kėlinyje susitvarkė su „Kautech ‒ 2“. (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Teltoniką“ ir keliauja tolyn (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 20:23 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)K. Vinkšnaičio metimas atvedė „Klausučių alaus daryklos“ komandą į pergalę prieš Akademija VDU-ŽUA (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:34 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)