VU Kauno fakultetas vs Romegas (57:84)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje užstrigę „VU Kauno fakultetas“ krepšininkai nusileido „Romegas“ ekipai

2024 kovo 18 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 73

Kovo 18 d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „VU Kauno fakultetas“ ir „Romegas“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, pirmaujanti ekipa keitėsi labai dažnai, o pirmasis kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 21:21. Per šį kėlinį „VU Kauno fakultetas“ ekipai M.Našlėnas pelnė 12 taškų.

Antrajame kėlinyje po D. Mažeikos tritaškio šeimininkai kiek nutolo 33:29. Nors A.Kručas svečiams kėlinio antroje pusėje įmetė septynis taškus, tačiau ir toliau sėkmingai žaidusio M. Našlėno dėka „VU Kauno fakultetas“ pirmą rungtynių pusę laimėjo 43:40.

Trečiajame kėlinyje abi ekipos įsivėlė į skubotą žaidimą, kas lėmė aibę klaidų ir pramestų metimų iš abiejų komandų pusės. Per šį kėlinį „VU Kauno fakultetas“ įmetė vos aštuonis taškus, o tuo pasinaudoję svečiai tolo iki 51:59.

Lemiamą kėlinį „Romegas“ pradėjo spurtuodami, o „VU Kauno fakultetas“ per kėlinį įmetė vos 6 taškus, kas leido šeiminkams prieš atsakomąjį susitikimą susikrauti solidų pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 57:84 (21:21, 22:19, 8:19, 6:25).

Renaldas Živatkauskas

Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)