BC „Rhino“ vs Romegas (94:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rezultatyvų komandinį krepšinį žaidę BC „Rhino“ iškovojo pergalę prieš „Romegas“

2023 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 20:39 val., peržiūros: 231

Lapkričio 26 d., sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp BC „Rhino“ ir „Romeras“ ekipų.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, bet vėliau geresnę atkarpą sužaidė šeimininkų ekipa. Jie pasinaudojo varžovų klaidomis puolant ir nurūkdavo į greitas atakas, taip susikraudami jau septynių taškų pranašumą. Vėliau BC „Rhino“ jau įgijo ir 10 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 34:24. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai. Tačiau likus iki ketvirčio galo 2 minutėms šeimininkai surengė spurtą ir susikrovė 15 taškų pranašumą. Iki kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 54:36.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami šešis taškus paeiliui, bet tai ir tebuvo viskas ką jiems pavyko nuveikti per šį ketvirtį. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 72:55. Lemiamo ketvirčio metu „Romegas“ taip ir nesugebėjo grąžinti intrigos į šias rungtynes ir buvo priversti patirti pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 94:80.

6 rezult. perd.

Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę (2023 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:42 val.)Galingas paskutinis ketvirtis leido „Romegas“ krepšininkams švęsti pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:23 val.)„Lympo“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:47 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)BC „Rhino“ įtikinamai nugalėjo „Teltonika“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)