Kautech ‒ 2 vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (59:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Kautech ‒ 2“ ir įnešė dar daugiau sumaišties į grupės turnyrinę lentelę

2024 vasario 04 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 133

Vasario 4 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Kautech ‒ 2“ (8-3) ir VšĮ „Gatvės vaikai“ (6-5) ekipų.

Rungtynės prasidėjo gana nemažu abiejų ekipų klaidų skaičiumi, tačiau A. Bulio ir A. Malakausko taškų dėka nerezultatyvų pirmą kėlinį laimėjo „Gatvės vaikai“ 10:14.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi nerezultatyvus abiejų ekipų žaidimas, bet iniciatyvą perėmė „Kautech ‒ 2“, kuri įpusėjus susitikimui buvo priekyje 29:24.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu 0:9 ir po K. Volskio tolimo metimo „Gatvės vaikai“ išsiveržė į priekį 29:33. Vėliau svečiai pataikė dar tris tolimus metimus, kurie leido po trijų kėlinių pirmauti dviženkliu pranašumu 42:52.

Lemiamame kėlinuke po D. Kaluževičiaus tolimo metimo nuo lentos „Kautech ‒ 2“ artėjo iki 51:56. Bet į tai svečiai iškart atsakė šešiais taškais be atsako ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 59:67 (10:14, 19:10, 13:28, 17:15).

Aurimas Gavelis

VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ užtikrintu žaidimu išlygino aštuntfinalio rezultatą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ir užsitikrino grupės nugalėtojos poziciją (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 22:00 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ gana užtikrintai susitvarkė su „UNO“ kolektyvu (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:38 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:16 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Kautech ‒ 2“ pradėjo aštuntfinalio seriją pergale. (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Kautech ‒ 2“ laimėjo prieš negausiai susirinkusius „Lympo“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Kautech ‒ 2“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 20:33 val.)