VU Kauno fakultetas vs ICE (75:72)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Paskutinėmis sekundėmis VU studentai išplėšė pergalę prieš „ICE“.

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 179

Sekmadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp „VU Kauno fakultetas“ ir „ICE“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė greitą krepšinį, tačiau geriau komandines varžovų pražangas išnaudojo „ICE“ pirmavo po pirmo kėlinio rezultatu 21:14.

Antrajame kėlinyje spurtu 8:0 startavo, tačiau K.Šion vedama „ICE“ stipriai laikėsi ir neleido studentams perimti inciatyvos. Po dviejų kėlinių 39:34 pirmavo „ICE“.

Antroje pusėje ir vėl kėlinio pradžioje surengė spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą į savo pusę. Po K. Daugėlos įspūdingo dėjimo komanda pašėlo ir visiškai perėmė iniciatyvą varžybose. Po trijų kėlinių rezultatu 60:45 pirmavo VU studentai.

Paskutiniame kėlinyje „ICE“ nežadėjo pasiduodi ir kėlinio pradžioje vėl buvo surengtas komandos spurtas, tik šį kartą ne studentų. 7:0 atkarpa įkvėpė „ICE“ naujos gyvybės ir komandos iki paskutines minutes žaidė taškas į tašką. M. Našlėno dvitaškis paskutinėmis sekundėmis nulėmė VU studentų pergalę rezultatu 75:72 (14:21, 20:18, 26:6, 15:27).

Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „ICE“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:22 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)Nesunkią pergalę iškovojo „Arko“. (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:29 val.)Pergalingas I.Matulaičio metimas atnešė pergalę „Rajono“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:34 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)