Pikenpokas vs GZP ‒ 2 (75:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklių rungtynių ketvirtame kėlinyje „GZP ‒ 2“ įveikė „Pikenpoką“

2024 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 269

Vasario 8 dieną "Kauno technologijų mokymo centro" sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pikenpokas" (12/4) priemė svečius "GZP – 2" (11/7).

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 4:2 pirmavo "Pikenpokas". Vėliau komandos žaidė apyligiai, sužaidus penkias minutes "GZP – 2" paprašė minutės pertraukėlės, o rezultatu 12:7 pirmavo "Pikenpokas". Kėlinio pabaigoje trapią persvarą išlaikė "Pikenpokas" (26:23).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes trijų taškų persvarą turėjo "GZP – 2" (30:33). Kaip pirmame kėlinyje, sužaidus penkiasm inutes, "GZP – 2" paprašė minutės pertraukėlės, kai "Pikenpokas" turėjo keturių taškų persvarą (38:34). Kėlinio pabaigoje "GZP – 2" buvo išsiveržę į priekį, bet "Pikenpokas" susigrąžino vieno taško persvarą (44:43).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Pikenpokas", pataikė tritaškius ir sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 50:43. Netrukus aktyviai žaisdami "GZP – 2" pasivijo varžovus ir antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius vieno taško persvarą turėjo "Pikenpokas" (65:64).

Įpusėjus ketvirtai minutei rezultatas buvo lygus, o minutės pertraukėlės paprašė "GZP – 2" (69:69). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "GZP – 2" įgijo penkių taškų persvarą. Likusį laiką "GZP -2" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 75:91.

7 išpr. praž.

Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Po atkaklios kovos „GZP-2“ įveikė MB „TR Project“ ekipą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:55 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)Puolime strigę „GZP ‒ 2“ nusileido „Arko“ ekipai (2024 sausio 18 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)II lygoje: užtikrinta „GZP ‒ 2“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:01 val.)D. Miliuko baudos metimas išvedė „GZP ‒ 2“ į ketvirtfinalį (2024 balandžio 16 d., antradienis, 21:30 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)