GZP ‒ 2 vs Gemavila (102:62)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 12 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2024 balandžio 12 d., Penktadienis, 20:21 val., peržiūros: 34

Balandžio 12 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „GZP-2“ (šeimininkai) ir "Gemavila" (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio serijos rungtynių (pirmąjį susitikimą buvo laimėję "Gemavilos" krepšininkai). Šį vakarą "Gemavila" susirinko vos penkiese, tad intrigos nebuvo, „GZP-2“ dominavo viso susitikimo metu, pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu ir komandų lauks lemiamas, trečiasis, susitikimas. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:62 (28:15, 22:10, 27:12, 25:25).

Jau nuo susitikimo pradžios „GZP-2“ nutolo, spausdami negausiai susirinkusius varžovus, šeimininkai krovėsi pranašumą ir gana greitai tapo aišku, kad šiandien žaidimas bus be intrigos. "Gemavila" labai sunkiai rinko taškus, o ilgoji pertrauka prasidėjo „GZP-2“ esant priekyje rezultatu 50:25.

Po ilgosios pertraukos skirtumas dar labiau išaugo, kol galiausiai atėjo laikas atsipalaidavimui ir ketvirtame kėlinuke "Gemavila" pagaliau gavo laisvę puolime, bei per kėlinuką surinko 25 taškus. O „GZP-2“ dar spėjo peržengti 100 taškų ribą, taip įtvirtindami savo solidžią pergalę 102:62.

18 atk. kam.

„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė šešioliktfinalio barjerą antrą kartą įveikę „Lankstuką“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 21:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:32 val.)„Gemavila“ atkrintamosiose startavo triuškinama pergale (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)„GZP-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Romegą“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)