MB „TR Project“ vs Rajonas (103:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą

2023 spalio 23 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 381

Spalio 23 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp MB „TR Project“ ir „Rajonas“ ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo MB „TR Project“ krepšininkai, kurie iškart įgijo dviženklę persvarą 14:4. Visgi, po M. Leščinsko tritaškio ir dviejų A. Drulios metimų iš po krepšio „Rajonas“ artėjo iki 20:14.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 10:0 ir tolo iki 30:14. Vėliau tris tolimus metimus pataikė ir M.Šereika, o MB „TR Project“ įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 52:24.

Trečiajame kėlinyje MB „TR Project“ tolo iki 73:33. Visgi, T.Kazakevičius taikliais metimais leido svečiams kiek priartėti. Po trijų kėlinių 73:42.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai vieną po kito leido tikslius metimus ir užtikrintai užbaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 103:57 (20:14, 32:10, 21:18, 30:15).

6 taškai

II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)Charakterį parodę MB „TR Project“ pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)