Limobus vs Mens Square Barbers (61:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“

2023 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:10 val., peržiūros: 212

Lapkričio 12 d., sekmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp „Limobus“ ir „Mens Square Barbers“ ekipų.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, jie karaliavo po varžovų krepšiais, kas leido pakartoti netaiklius metimus ir turėti persvarą (21:16). Antrajame kėlinyje šeimininkai pakeitė gynybos schema, kas išmušė svečius iš pusiausvyros, o tai pasinaudoję priešininkai išlaikė pranašumą savo rankose – 33:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, per penkias minutes abi komandos buvo įmetusios vos po kelis taškus. Tada taiklių metimų seriją paleido „Mens Square Barbers“ komanda ir persvėrė rezultatą – 43:45. Ketvirtajame kėlinyje vyko tikras nervų karas, su techninėmis pražangomis. Visgi abi komandos sunkiai rinko taškus ir tik po taiklių E. Mačiulio dviejų pataikytų tritaškių pergalę sugebėjo švęsti „Limobus“ komanda rezultatu 61:60.

7 taškai

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 21:51 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai įveikė „Mens Square Barbers“ ir užbaigė pastarųjų sezoną (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 17:14 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „Clutch“ ekipa (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 12:08 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)