KM „Žalgiris“ 2 vs Gemavila (105:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus

2024 kovo 13 d., Trečiadienis, 21:01 val., peržiūros: 51

Kovo 13 dieną, 18:40 val., Žalgirio sporto centre, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Gemavila" (svečiai). Pirmuosius du kėlinukus komandos žaidė gana lygiai, bet vėliau "Gemavila" visiškai subyrėjo, suklydo net 35 kartus ir nesugebėjo pasipriešinti jauniesiems varžovams. Susitikimas baigėsi rezultatu 105:73 (20:19, 30:27, 27:13, 28:14).

Susitikimo pradžioje KM „Žalgiris“ 2 gana greitai nutolo, bet persvara šeimininkai džiaugėsi ne itin ilgai. "Gemavila" atsitiesė ir tuomet jau žaidimas vyko labai lygiai. Iki ilgosios pertraukos komandos jau žaidė labai rezultatyviai ir nedideliu pranašumu priekyje išliko KM „Žalgiris“ 2 50:46.

Po ilgosios pertraukos dar keletą minučių žaidimas buvo atkaklus, bet tuomet svečiai ėmė byrėti. "Gemavila" klaidos nebuvo lygioje vietoje, svečiai niekaip nesugebėjo įveikti varžovų visos aikštės spaudimo, tad tai ir nulėmė rungtynių lūžį. Skirtumas augo labai sparčiai, vienu metu pasiekė beveik 40 taškų ribą. KM „Žalgiris“ 2 išlaikė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes rezultatu 105:73.

Mantas Eglinskas

„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)M. Antanaičio keturgubas dublis ir „Gemavila“ ekipos lengva pergalė prieš KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 09:03 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)