Mens Square Barbers vs Rajonas (75:55)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą

2024 kovo 10 d., Sekmadienis, 15:44 val., peržiūros: 67

Sekmadienį Kauno technologijos mokymo centre įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Mens Square Barbers" ir "Rajonas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Mens Square Barbers", kurie greitai susikrovė pranašumą. Svečiams sunkiai sekėsi stabdyti varžovų aukštaūgius ir komandas skyrė 14 taškų ( 26:12). Antrame kėlinyje toliau šeimininkai nestabdė apsukų, kur puikiai kontroliavo rungtynes – 49:32

Po ilgosios pertraukos "Rajonas" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Mens Square Barbers" puikiai atsilaikė ir atstatė turėtą pranašumą ( 56:42). Ketvirtame kėlinyje "Rajonas" toliau nežadėjo taip lengvai pasiduoti, tačiau įpusėjus ketvirčiu svečiai liko tik penkiese, o tuo pasinaudoję "Mens Square Barbers" ekipa užtikrintai užbaigė rungtynes, galutinis rezultatas – 75:55 (26:12, 23:20, 7:10, 19:13)

Karolis Kokorinas

„Mens square barbers“ įveikė „Teltonika“ ekipą (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 20:20 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Pergalingas I.Matulaičio metimas atnešė pergalę „Rajono“ ekipai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:34 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)Taiklesnis „Mens Square Barbers“ žaidimas užtarnavo jiems pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 16:19 val.)