KM „Žalgiris“ 2 vs Pikenpokas (98:91)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 196

Lapkričio 22 dieną, Trečiadienį, Kauno krepšinio mokykloje "Žalgiris" susitiko namų komanda KM "Žalgiris" 2 bei svečių komanda Pikenpokas.

Pirmąjį kėlinį sėkmingai startavo Pikenpokas komanda. Įpusėjus kėliniui, svečių komanda jau rinko antrą dešimtį taškų, kol jaunieji Žalgirio žaidėjai strigo. Visgi po šešių kėlinio minučių, namų komanda atidarė savo taškų sąskaitą tritaškiu. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 10:28

Antrojo kėlinio metu, provokuodami pražangas, KM "Žalgiris" 2 žaidėjai po truputį didino savo taškų skaičių. Nr. 13 P.Savonis vedė KM "Žalgiris" 2 komandą vytis priešininkus, bet Pikenpokas žaidėjai taip pat jiems atsakė taikliais metimais. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas tapo 39:53

Po ilgosios pertraukos Pikenpokas ėmė kiek strigti. Pasinaudoję šia proga, KM "Žalgiris" 2 žaidėjai svaidydami tritaškius priartėjo prie varžovų rezultatu 60:65

Ketvirtasis kėlinys tapo įtemptas. Įpusėjus kėliniui rezultatas išsilygino ir komandas skyrė vos 1 taškas, o tiksint paskutinėms kėlinio minutėms rezultatas tapo lygus. Rezultatas 82:82 lėmė pratęsimą.

Pratęsimo metu rungtynes į savo rankas perėmė KM "Žalgiris" 2 žaidėjai. Nors Pikenpokas žaidėjai dar bandė susigrąžinti rungtynes, visgi nesėkmingai.

Rungtynės baigėsi rezultatu 98:91 (10:28, 29:25, 21:12, 22:17, 16:9). Pergalę šventė KM "Žalgiris" 2

Nerijus Urbonas

Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)KM „Žalgiris“ 2 paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir keliauja į ketvirtfinalį (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 22:24 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)