Teltonika vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (59:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė VšĮ „Gatvės vaikai“

2023 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 21:27 val., peržiūros: 268

Gruodžio 11 dieną, 18:40 val., Dainavos mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Teltonika" (šeimininkai) ir VšĮ „Gatvės vaikai“ (svečiai). Nors VšĮ „Gatvės vaikai“ beveik visas rungtynės turėjo iniciatyvą savo rankose, bet šeimininkai nepasidavė, kovėsi iki galo ir VšĮ „Gatvės vaikai“ tik paskutinėmis atakomis užsitikrino pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:69 (14:25, 24:18, 5:8, 16:18).

Rungtynes labai galingai pradėjo svečiai, kurie dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Vėliau išsijudino ir "Teltonika", nors jiems teko vytis nutolusius varžovus, bet komandos rezultatyvus žaidimas leido išlikti rungtynėse, o ilgoji pertrauka prasidėjo tik nežymiai pirmaujant VšĮ „Gatvės vaikai“ 38:43.

Po ilgosios pertraukos komandų rezultatyvumas ir taškų rinkimas sustojo, buvo lėta ir klampi kova. Po ilgo laiko šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, bet tai buvo viskas. Paskutinė rungtynių atkarpa vėl priklausė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipai, skirtumas išaugo ir svečiai pasiekė pergalę rezultatu 59:69.

10 atk. kam.

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Po atkaklios kovos VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė „Limobus“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:54 val.)Po permainingos kovos BC „Rhino“ šventė pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:10 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Romegas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su VšĮ „Gatvės vaikais“ (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 22:26 val.)„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes prieš VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:39 val.)MB „TR Project“ po įtempto trilerio įveikė VšĮ „Gatvės vaikus“ ir pratęsė savo sezoną (2024 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)