Teltonika vs Lankstukas (63:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 08 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Permainingose rungtynėse D. Vilkiaus išplėšta pergalė „Teltonika“ ekipai prieš „Lankstukas“ krepšininkus

2024 sausio 08 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 193

Sausio 8 d., pirmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Teltonika“ (1-8) ir „Lankstukas“ (2-6) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Lankstukas“ ekipa, kuri iškart įgijo dviženklį pranašumą 3:14. Visgi, G. Virbalio ir D. Vilkiaus rezultatyvios atakos leido šeimininkams mažinti skirtumą iki minimumo. Po pirmo kėlinio 16:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem G. Virbalio tolimais metimais paeiliui ir „Teltonika“ kėlinuke buvo nutolusi aštuoniais taškais, bet svečius į priekį patraukė rezultatyvus D. Razumo žaidimas, o įpusėjus susitikimui minimalia persvara priekyje buvo „Teltonika“ 36:35.

Trečiajame kėlinuke S.Sirvydas pataikė du tolimus metimus nuo lentos, po kurių šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 52:44.

Lemiamas kėlinys prasidėjo „Lankstukas“ ekipos spurtu 2:9, po kurio svečių deficitas tapo minimalus 54:53. Vėliau kova vyko taškas į tašką ir likus keliasdešimt sekundžių rezultatas buvo lygus, tačiau D. Vilkiaus taiklus metimas paskutinę sekundę atnešė pergalę „Teltonika“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 63:61 (16:17, 20:18, 16:9, 11:17).

6 taškai

E. Staugaičio tritaškiai atnešė „Akademija VDU-ŽUA“ pergalę prieš „Lankstukas“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Teltonika“ išsaugojo pirmoje pusėje įgytą persvarą prieš „ICE“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 20:35 val.)Antroje rungtynių pusėje „ICE“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Lankstukas“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lankstukas“ pasiekė pergalę prieš „Clutch“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:00 val.)II lygoje: 5 žaidę „Teltonika“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Rajonas“ (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Lympo“ pergalė (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Kautech ‒ 2“ užspaudė „Lankstuką“ ir iškovojo nesunkią pergalę. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:46 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino ir „Teltonika“ ekipai (2024 vasario 19 d., pirmadienis, 21:44 val.)