Pikenpokas vs Akademija VDU-ŽUA (102:88)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2024 kovo 18 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale

2024 kovo 19 d., Antradienis, 08:14 val., peržiūros: 119

Kovo 18 dieną, 21:45 val., Kauno technologijų mokymo sporto centre, susitiko "II" lygos komandos „Pikenpokas“ (šeimininkai) ir "Akademija VDU-ŽUA" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų šešioliktfinalio serijos rungtynių. Visas rungtynes dominavę šeimininkai galiausiai šiek tiek iššvaistė pranašumą, bet į antrą komandų susitikimą vis tiek nusinešė solidžią persvarą 102:88 (33:21, 26:14, 23:25, 20:28).

Jau rungtynių pradžioje "Pikenpokas" buvo nusiteikę kovingai, skirtumas dar pirmame kėlinuke perkopė 10 taškų ribą, o per pirmą ketvirtį šeimininkai neprametė nei vieno dvitaškio. "Akademija VDU-ŽUA" komandos duobė gilėjo ir antrojo kėlinuko metu, svečiai visiškai neatstovėjo gynyboje, leido varžovams rinkti taškus be sustojimo, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 59:35.

Antroji rungtynių pusė buvo kiek lygesnė, nors skirtumas nemažėjo, bet "Akademija VDU-ŽUA" patys jau rungtyniavo rezultatyviau ir bent jau taip įnešė šiek tiek intrigos. Susitikimui artėjant į pabaigą svečiai dar bandė spausti varžovus, o patys rengė greitas atakas, visa tai nepadėjo kovoti dėl pergalės, bet kaip reikiant sumažino atsilikimą prieš antrąjį komandų susitikimą. Taškų skirtumas šiuo atveju itin svarbus, nes šešioliktfinalyje komandos žaidžia dvi rungtynes ir žiūrimas taškų skirtumas. Susitikimas baigėsi rezultatu 102:88.

14 atk. kam.

Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)Pikenpoko pergalė (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:17 val.)42 taškus įmetęs J. Pileckas vedė „GZP-2“ į pergalę (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 22:57 val.)Ketvirtame kėlinyje subyrėjęs „ICE“ nusileido „Pikenpokas“ ekipai (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)Apylygėje kovoje „Lympo“ išplėšė pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:04 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)