Rajonas vs Arko (67:83)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

„Arko“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo savo varžovų

2023 lapkričio 14 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 315

Lapkričio 14 d., antradienį, Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje buvo sužaistos „II“ lygos rungtynės tarp „Rajonas“ ir „Arko“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Su kiekviena minute komandos keitėsi lyderės vaidmenis ir „Arko“ pavyko išlaikyti minimalų pranašumą – 20:22. Antrame kėlinyje „Rajonas“ strigo puolime, o svečiai su kiekviena minute tolo. Vis dėlto, šeimininkai sugebėjo išlipti iš duobės ir panaikinti 7 taškų skirtumą. Per likusį laiką komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, kur išsaugojo tik penkių taškų atotrūkį – 37:42.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Arko“ pakeitė savo gynybos sistemą ir tai iškart jiems davė vaisių. Sužaidus keturias minutes, jie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki 7 taškų. Ties tuo šeimininkų problemos nesibaigė, kadangi jie šio ketvirčio metu visiškai subyrėjo gynyboje, o ir puolimas jų nei kiek nepatobulėjo. Nepastebimai, komandas skyrė jau 12 taškų skirtumas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 50:62. Lemiamo ketvirčio metu „Rajonas“ taip ir nesugebėjo grąžinti intrigos į šias rungtynes ir buvo priversti patirti pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 67:83.

8 taškai

Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Arko“ po permainingos kovos pasiekė pergalę ir perlipo ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)