ICE vs Rajonas (70:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ICE“ atlaikė „Rajonas“ ekipos spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 235

Lapkričio 22 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „ICE“ (1-2) ir „Rajonas“ (1-3) ekipų.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „ICE“ ekipai, kuri iškart tolo 11:2. Vėlau tritaškį dar pridėjo A.Mendelis, kelis metimus pataikė K.Šion, kas leido pasibaigus pirmam kėliniui šeimininkams pirmauti dviženkle persvara 23:11.

Antrajame kėlinyje A.Mendelis pataikė dar du tolimus ir įpusėjus susitikimui „ICE“ buvo priekyje 35:21.

Trečiajame kėlinuke solo pasirodymą surengė svečių žaidėjas V.Žilionis, kurio trys tolimi metimai bei dvitaškis su pražnga leido „Rajonas“ ekipai artėti iki trijų taškų 42:39. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o po trijų kėlinių iš dviženklės „ICE“ persvaros beliko vienas taškas 46:45.

Lemiamame kėlinyje po A. Mendelio ir P. Dembinsko tritaškių šeimininkai vėl kiek nutolo – 60:54. Bet „Rajonas“ nepasidavė ir po V. Žiliono tritaškio mažino deficitą iki minimumo. Visgi, paskutinį žodį tarė K.Šion, pelnęs penkis taškus ir taip užtvirtinęs pergalę šeimininkams. Galutinis susitikimo rezultatas 70:63 (23:11, 12:10, 11:24, 24:18).

7 rezult. perd.

„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)„Rajonas“ paliko KM „Žalgirį“ be pergalių (2024 sausio 12 d., penktadienis, 22:22 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 21:30 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)