KM „Žalgiris“ 2 vs Lympo (93:95)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:05 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pabaigoje „Lympo“ palaužė KM „Žalgiris“ 2  ekipą

2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 09:03 val., peržiūros: 113

Trečiadienį, KM „Žalgiris“ sporto mokykloje įvyko „II“ lygos rungtynės komandų – vietos KM „Žalgiris“ 2 bei svečių „Lympo“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Lympo“ ,kurie puikiai išnaudojo progas puolime ir „šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės aikštelės šeimininkai atsigavo tiek puolime, tiek gynyboje ir sumažino atsilikimą iki kelių taškų ( 22:26). Antrame ketvirtį šeimininkai persvėrė rezultatą ir kontroliavo situaciją, bet ketvirčio pabaigoje „Lympo“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 46:48.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko kieta kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro ir šeimininkai trečiąjį kėlinį užbaigė 4 taškų persvarą ( 69:65). Ketvirtame ketvirtį „Lympo“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir išlygino rezultatą. Per likusias penkias minutes žaidimas vyko taškas į tašką. Likus iki ketvirčio 00:30 sekundžių pirmavo svečių komanda 3 taškais, KM „Žalgiris“ 2 bandė išlyginti rezultatą, tačiau padarytos komandos klaidos, leido „Lympo“ komandai iškovoti sunkią pergalę, rezultatu – 93:96.

21 taškas

„Lympo“ paliko KM „Žalgiris“ ekipą be pergalių (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:01 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)Antroje rungtynių pusėje KM „Žalgiris“ 2 įveikė „GZP ‒ 2“ (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Pikenpokas“ neapsigynė prieš KM „Žalgiris“ 2 rezultatyvų puolimą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Lympo“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš KM „Žalgirį“ 2 (2024 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Lympo“ gana užtikrintai susitvarkė su „Arko“ ekipa (2024 vasario 13 d., antradienis, 20:32 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)II lygos aštunfinalyje: „Lympo“ pergalė prieš „ICE“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 23:13 val.)