Jaunalietuviai – R2P Sport vs Tegra (74:131)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Tegros“ šešetukas nuskynė lengvą pergalę

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 1131

Kovo 1-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybių mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „Jaunalietuvių – R2P Sport“ krepšininkų ir svečių iš Vilniaus – „Tegros“.

Rungtynių starte į priekį veržėsi „Jaunalietuviai – R2P Sport“ (2:0; 4:2), tačiau netrukus V.Bendikas grąžino pusiausvyrą (4:4), o komandos draugui įkandin dar 8 taškus be atsako pridėjo R.Bitinas, pratęsė laimėta atkarpą iki 0:10 ir išvedė „Tegrą“ į priekį (4:12). Tuo aikštelės šeimininkų problemos nesibaigė ir ketvirčio viduryje A.Umbraso kariauna surinko dar 6 taškus paeiliui ir įgijo dviženklę persvarą (6:19). A.Čiro ir V.Gadliausko taiklūs metimai sumažino skirtumą iki 8 taškų (11:19), bet į šiuos taiklius varžovų metimus „Tegra“ atsakė 7 taškais ir padidino atotrūkį iki 15 taškų (11:26). Per likusį laiką kauniečiai dar suspėjo šiek tiek apkarpyti deficitą, tačiau po pirmųjų dešimties minučių dviženklis pranašumas išliko svečių rankose – 16:28.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, o vėliau keitėsi tiek rezultatyviomis, tiek nesėkmingomis atakomis ir tai leido „Tegrai“ išlaikyti saugų atstumą. Visgi ketvirčio viduryje porą kartų iš toli driokstelėjo V.Bendikas (25:42), o netrukus jo komandos draugai pridėjo dar 4 taškus, pratęsė laimėtą atkarpą iki 0:10 ir skirutmas tarp ekipų perkopė 20 taškų ribą (25:46). Antroje kėlinio pusėje dar kartą blykstelėjo V.Bendikas, kuris pridėjo dar 5 taškus prie savo komandos spurto 0:7 ir „Tegra“ atitrūko 26 taškų skirtumu (27:53). Pirmosios dvikovos pusės finiše komandos dar po porą kartų suspėjo pasižymėti, tačiau tai jokios įtakos rezultato skirtumui neturėjo ir įpusėjus mačui Vilniaus krepšininkai viena ranka laikė pergalę savo rankose – 31:57.

Po didžiosios pertraukos „Tegra“ toliau lenkė varžovus taškų lenktynėse ir po truputį didino atotrūkį. Beveik dvigubai sparčiau taškus rinkęsi svečiai įpusėjus ketvirčiui džiaugėsi jau 31 taško pranašumu (38:69) ir vaizdas aikštėje ėmė priminti egzekuciją. Nors puikią atkarpėlę sužaidę „Jaunalietuviai – R2P Sport“ sugebėjo sušvelninti deficitą iki 25 taškų (44:69), o po A.Jako tritaškio ekipas skyrė 24 taškai (51:75), tačiau antroje kėlinio pusėje prabilo R.Bitinas. Pirmiausiai dvitaškį su pražanga realizavo G.Poviliauskas, o jam iš paskos 5 tritaškius paeiliui įsūdė R.Bitinas (viso 21 iš 36 savo komandos taškų šiame ketvirtyje), pratęsė laimėtą atkarpą iki 0:18 ir pasiuntė priešininkus į gilų nokdauną (51:93). Per likusį laiką kauniečiai dar suspėjo neženkliai priartėti, bet prieš paskutinę rungtynių dalį intrigos neliko – 54:93.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame viskas tekėjo sena vaga. Nors „Jaunalietuviai – R2P Sport“ toliau gana stabiliai rinkosi taškus, bet tai buvo menka paguoda, kadangi kauniečių gynyba buvo bejėgė prieš individuliai pajėgesnius varžovus. Bene pagrindinis „Jaunalietuvių – R2P Sport“ budelis buvo R.Bitinas, kuris ir šiame ketvirtyje surengė įspūdingą pasirodymą. Dar 6 šio snaiperio tritaškiai ir 23 iš 38 komandos pelnytų taškų vedė „Tegrą“ teisingu keliu ir neleido suabejoti šios ekipos pranašumu. Nuaidėjusi finalinė sirena skelbė triuškinamą Vilniaus krepšininkų pergalę rezultatu 74:131.

Arūnas Umbrasas („Tegra“):

Šiandien žaidėt lygos autsaiderius. Susirinkot vos šešiese, bet rūpesčių neturėjot ir dauguma žaidėjų surengė įspūdingus individualius šou. Kaip taip pakomentuotumėt?

„Labai sunku kažką komentuoti. Viskas kaip ir buvo aišku dar prieš rungtynes. Gaila, kad Robertui Bitinui nepavyko įmesti 20 tritaškių ir pagerinti rekordo. Per vėlai susigriebėm dėl šito. Nenoriu įžeisti priešininkų, bet žiūrint tiesai į akis mūsų komandos žaidėjai individuliai kiekvienas yra geresnis už priešininkus. Nieko netikėto neįvyko. Labai sunku komentuoti tokias rungtynes.“

Vytautas Andrulevičius („Jaunalietuviai – R2P Sport“):

„Mačas kaip visada tragedija. Yra kelios priežastys dėl ko pralošėm. Pirma – pagrindinis mūsų centras dirbo ir negalėjo mums padėti, o su atsarginiu vidurio puolėju sunku žaisti. Jis dar labai labai jaunas. Antra – visai nenusiteikus žaidžia „chebra“. Trečia – yra žaidėjų, kurie grįžę po atostogų, iš užsienio ir yra primiršę kaip žaisti krepšinį. Na bet kas turėjo, tas ir sužaidė. Labai džiaugiuosi komandos kapitono Roberto Talevičiaus pasirodymu. Jis šiandien parodė, kad gali labai gerai žaisti.“

„Tegros“ gretose smaginosi R.Bitinas (59 tšk., 8 atk. k., 10 rez. p., 56 naud. b.), G.Poviliauskas (28 tšk., 30 atk. k., 6 išpr. pr., 58 naud. b.), V.Bendikas (16 tšk.), D.Bimba (12 tšk., 11 atk. k., 5 rez. p.), P.Staigis (10 tšk., 7 rez. p.) ir H.Šliogeris (6 tšk., 8 atk. k., 6 rez. p.).

„Jaunalietuvių – R2P Sport“ komandoje pasižymėjo R.Talevičius (24 tšk., 9 rez. p., 6 išpr. pr., 32 naud. b.), V.Gadliauskas (14 tšk.), M.Stankevičius (14 tšk.), A.Jakas (12 tšk.), A.Čiras (8 tšk., 9 atk. k.) ir J.Pileckas (2 tšk.).

„Tegra“ „Elito“ lygos „Top Sport“ pirmenybėse pasiekė septintąją pergalę ir žengia su keturiais pralaimėjimais (7-4). „Jaunalietuviams – R2P Sport“ tai buvo devintoji nesėkmė ir ši ekipa išlieka su vieninteliu laimėjimu (9-1).

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

nklyga2015 kovo 02 d., 15:12 val.
kažkaip gal net keista, bet šį kartą reikia su Darium sutikti :)))
zalias_kraujas2015 kovo 02 d., 07:35 val.
Sporto Fėja ar Kauno Kolegija, ar DNC, ar Volukte ar belekas būtų sudalyvavę daug geriau - čia vienareikšmiškai ir nediskutuotinai. Antras dalykas, jei eini kažkur dalyvauti - įsivertink jėgas. Elito lygoje žaidžia: Armandas Čiras, Justinas Pileckas, Vilius Ramonas, Aktumas Jakas ir kiti C lygos žaidėjai. Čia normalu? Kaip ir sakiau anksčiau - nėra šansų, kad šita komanda laimėtų "C" lygą ar patektų į "C" lygos Final 4. Gal priimant komandą į Elitą reiketų bent jau kažkokius minimalius kriterijus iškelti.
Anonimas2015 kovo 01 d., 23:39 val.
na laukiam kitais metais taves su sporto feja elito lygoje galesit  kovinguma demonstruoti:)
„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ beviltiškai nusileido Janui Jurgo & CO (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Tegra“ namuose rezultatu 89:84 po permainingos kovos palaužė „Vilniaus kolegiją“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)Tryse rungtynes baigę „Jaunalietuviai ‒ R2P Sport“ išlaikė pergalę savo rankose (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)„Tegra“ po atkaklios mačo pradžios įveikė „United & Radijas TAU“ ekipą (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:21 val.)53 taškai per kėlinį atnešė pergalę „UNITED & Radijas Tau“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 17:23 val.)„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:16 val.)