KM „Žalgiris“ vs Limobus (63:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Limobus“ nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus

2024 vasario 05 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 137

Pirmadienį, KM „Žalgiris“ sporto mokykloje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos KM „Žalgiris“ bei svečių „Limobus“. Svečių ekipa jau nuo pat pirmų minučių rodė gerą žaidimą ir rungtynių eigoje vis didino savo atotrūkį bei pasiekė lengvą pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri įgijo nedidelį pranašumą. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Vėliau „Limobus“ ekipa sužaidė sėkmingą atkarpą ir įgijo jau kelių pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:21. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai gana greitai padidino pranašumą iki 10 taškų , o vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir skirtumas per daug nekito ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:38.

Trečiojo ketvirčio metu KM „Žalgiris“ nesugebėjo spurtuoti ir grąžinti intrigos į rungtynes. svečių komanda ir toliau kontroliavo rungtynes, diktavo savas sąlygas ir išlaikė 10 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:54. Lemiamas rungtynių ketvirtis prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais, sužaidus 6 minutes šeimininkai pradėjo labiau spausti varžovus ir mažinti rezultatą – 63:70, tačiau likus iki ketvirčio minutei „Limobus“ pataikė kelis tolimus metimus ir išlaikė pergalę savo rankose. Galutinis rungtynių rezultatas 63:75.

6 rezult. perd.

„Limobus“ lemiamo ketvirčio metu palaužė savo varžovus (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)„Limobus“ rungtynių pradžios spurtu įveikė „Teltonika“ ekipą (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Sparta“ lengvai susitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Limobus“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Teltoniką“ (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)„GZP ‒ 2“ lengvai nugalėjo KM „Žalgirio“ jaunimą (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Limobus“ laimėjo, tačiau į kitą etapą keliauja VšĮ „Gatvės vaikai“ (2024 kovo 26 d., antradienis, 22:19 val.)„Mens Square Barbers“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su KM „Žalgiris“ jaunimu (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Clutch“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:09 val.)