Kautech ‒ 2 vs UNO (58:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“

2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 83

Vasario 18 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Kautech – 2“ (8-4) ir „UNO“ (5-8) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „UNO“, kurie dėka septynių J. Laužadžio taškų iškart šovė į priekį 0:10. Bet tada du tritaškius pataikė T.Vaitkus, šešis taškus pridėjo ir N.Petrauskas, o tai leido „Kautech – 2“ priartėti iki 14:19.

Antrajame kėlinyje po J. Laužadžio dvitaškio svečiai kiek tolo – 16:24. Bet į tai šeimininkai iškart atsakė dviem tolimais šūviais ir artėjo iki 22:24. Nors E.Maleckas irgi pataikė du tritaškius, tačiau taiklūs baudų metimai leido įpusėjus susitikimui ir toliau pirmauti „UNO“ – 30:36.

Trečiajame kėlinuke „UNO“ pataikė dar tu tolimus, po krepšiu dominavo R.Gudynas, o svečiai dar labiau tvirtino savo persvarą. Po trijų kėlinių 47:59.

Ketvirtame kėlinyje „Kautech – 2“ sunkiai rinko taškus puolime, o tuo naudojęsi „UNO“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 58:74 (14:19, 16:17, 17:23, 11:15).

Donatas Maciulevičius

M. Namikas atvedė MB „TR Project“ į pergalę prieš „UNO“ (2024 vasario 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)Trečiajame kėlinyje tritaškiais prapliupę MB „TR Project“ įveikė „Kautech ‒ 2“ (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)Be trenerio žaidę „GZP ‒ 2“ nusileido „Kautech ‒ 2“ ekipai (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:46 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)„UNO“ atlošė dviženklį deficitą, tačiau krito prieš „Sparta“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kauno Rami“ atlaikė „UNO“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ pasipriešinimą (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)