Kauno Rami vs Sparta (84:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 20:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

T. Šoriaus 48 taškai ir buzzerbeater'is paskutinę sekundę atnešė „Sparta“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“

2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 22:05 val., peržiūros: 145

Vasario 18 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Kauno Rami“ (7-4) ir „Sparta“ (7-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno Rami“, kuri po M. Šepučio tritaškio tolo iki 16:9, o septynių taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pirmo kėlinio pabaigos, kurį laimėjo rezultatu 27:20.

Antrajame kėlinuke komandos keitėsi taikliais metimais, nei viena, nei kita nesurengė didesnio spurto, o įpusėjus susitikimui ir toliau priekyje 45:40 buvo „Kauno Rami“.

Trečiame kėlinyje po dviejų svečių tolimų metimų rezultatas tapo lygus 53:53. Bet tada du tritaškius pataikė I.Galicinas, o „Kauno Rami“ vėl nutolo – 63:57.

Lemiamame kėlinuke po T. Šoriaus metimų distancija tarp ekipų vėl tapo tik du taškai 70:68. Vėliau „Sparta“ pataikė dar du tolimus metimus ir persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis – po T. Šoriaus baudų metimo skirtumas tarp komandų buvo 2 taškai ir tada ataka priklausė „Kauno Rami“, kuri baigėsi rezultatyviu I. Galicino prasiveržimu, po kurio rezultatas tapo lygus 84:84. Visgi, likusių 2.5 sekundžių „Sparta“ ekipai užteko – šiandien pasakiškas rungtynes sužaidęs T.Šorius pataikė tritaškį per varžovų rankas ir išplėšė savo ekipai pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 84:87 (27:20, 18:20, 18:17, 21:30).

Saulius Pakalniškis

Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:28 val.)Lemiamas M. Šepučio tritaškis ir iškovota „Kauno Rami“ pergalė (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:53 val.)Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kautech ‒ 2“ lengvai susitvarkė su „Kauno Rami“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Skroblų alėja“ išbarstė dviženklę persvarą prieš „Kauno Rami“, tačiau iškovojo pergalę (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Kautech-2“ krepšininkus (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:39 val.)