UNO vs Akademija VDU-ŽUA (66:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 14 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ paskutinėmis sekundėmis patiesė „Akademija VDU-ŽUA“

2024 vasario 14 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 67

Trečiadienį, vasario 14 dieną, Kauno Švaros krepšinio salėje vyko II lygos susitikimas tarp „UNO“ ir „Akademija VDU-ŽUA“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos dažnai nerealizuodavo savo progų ir sunkiai rinko taškus. Vis gi, greičiau įsibėgėjo šeimininkai „UNO“ ir jie įgavo 6 taškų persvarą 19:13. Antrajame kėlinyje greitos „UNO“ atakos ir antri šansai išlaikė juos priekyje. Taip komandiškai žaisdami jie po pirmosios pusės pirmavo 34:28.

Antroje pusėje „Akademija VDU-ŽUA“ pakeitė gynybą į zoninę ir tai žiauriai gerai suveikė. Jie perėmė incitatyvą rungtynėse ir trečiame kėlinyje perimdami kamuolius lengvai bėgo į priekį.

Paskutiniame kėlinyje A. Olberkio tritaškiai atgaivino „UNO“ ir jie vėl išsiveržė į priekį rungtynėse. Intriga iki paskutinių sekundžių ir „UNO“ išplėšė pergalę R. Gudyno baudų metimais rezultatu 66:63 (19:13, 15:15, 13:23, 19:12).

Visas rungtynes pirmavę „Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Akademiją VDU-ŽUA“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Skroblų alėja“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno Rami“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš „Akademija VDU-ŽUA“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:27 val.)KKL II lyga „Sparta“ vs „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 16:03 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ palaužė keturiese likusius „Akademija VDU-ŽUA“ krepšininkus (2024 sausio 16 d., antradienis, 22:09 val.)Sezoną II lygoje sėkmingai pradėjo „Akademija VDU-ŽUA“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:19 val.)2 lygoje ‒ 100 taškų pelnę „Akademija VDU-ŽUA“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 17:17 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)„Pikenpokas“ dar kartą lengvai susitvarkė su “Akademija VDU-ŽUA” ir žengė į aštuntfinalį (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 22:00 val.)„UNO“ atlošė dviženklį deficitą, tačiau krito prieš „Sparta“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)