Skroblų alėja vs BC „Rhino“ (88:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė

2023 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:21 val., peržiūros: 180

Trečiadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp „Skroblų alėja“ ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje BC „Rhino“ statė zoninę gynybą, o rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai. Penkiese žaidę BC „Rhino“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo prieš „Skroblų alėja“ 25:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai, bet pirmieji rinkt taškus pradėjo „Skroblų alėja“ ir pradėjo įrodinėti savo pranašumus. Po antrojo kėlinio rezultatu 42:23 pirmavo „Skroblų alėja“.

Antroje pusėje pamatėme, kad šešiese sunku atsilaikyti prieš „Skroblų alėja“, kuri baudė savo varžovus tritaškiais, o rezultatas jau buvo triuškinantis – 68:38.

Paskutiniame kėlinyje formalumus sutvarkė „Skroblų alėja“ laimėjo rezultatu: 88:60 (25:17, 17:9, 26:12, 20:22).

2 lygoje ‒ lengva „Skroblų alėjos“ pergalė (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:34 val.)2 lygoje ‒ nesunki „Skroblų alėjos“ pergalė (2024 sausio 31 d., trečiadienis, 20:35 val.)KKL II lygos čempionais tapo „Skroblų alėja“ ekipa (2024 gegužės 24 d., penktadienis, 22:20 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Skroblų alėja“ įsirašė dar vieną lengvą pergalę (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Skroblų alėja“ lengva pergale pradėjo pusfinalio seriją (2024 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 22:28 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Skroblų alėja“ šiandien pasiekė pergalę prieš BC„Game On“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:13 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „Romegas“ ekipos spaudimą ir iškovojo eilinę pergalę (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:29 val.)