Romegas vs Mens Square Barbers (94:44)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:40 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Romegas“ nepasigailėjo puolime strigusių „Mens Square Barbers“

2023 lapkričio 07 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 178

Lapkričio 7 d., antradienį, Žaliaklanio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Romegas“ ir „Mens Square Barbers“ ekipų.

Rungtynių pradžioje G.Jankauskas pelnė aštuonis taškus paeiliui, kurie leido „Romegas“ ekipai nutolti 8:3. Vėliau šeimininkai dar pataikė kelis tolimus metimus ir po pirmo kėlinio jau turėjo įgiję dviženklį pranašumą 21:10.

Antrame kėlinuke „Romegas“ pataikė penkis tolimus metimus ir įpusėjus susitikimui jau buvo nutolęs 41:19.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtuodami 11:0. Vėliau dviem dėjimais rungtynes papuošė A.Kručas, o pasibaigus kėliniui „Romegas“ jau buvo nutolęs 71:27.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai ramiai uždarė rungtynes ir iškovojo lengvą pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 94:44 (21:10, 20:9, 30:8, 23:17).

8 taškai

„Limobus“ iškovojo pergalę prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:10 val.)II lygoje: BC „Game On“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)II lygoje: Užtikrinta BC „Rhino“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Romegas“ neturėjo problemų prieš „Limobus“ (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)II lygos Šešioliktfinalyje: „Kauno Rami“ pergalė prieš „Mens Square Barbers“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 17:58 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Mens Square Barbers“ (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Mens square barbers“ ekipos (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Romegas“ nesunkiai įveikė BC „Game On“ (93:57) (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:48 val.)II lygoje: užtikrinta „Romegas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno Rami“ įveikė „Mens Square Barbers“ komandą (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:31 val.)