Sparta vs UNO (81:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„UNO“ atlošė dviženklį deficitą, tačiau krito prieš „Sparta“ ekipą

2024 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 182

Vasario 1 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „Sparta“ (6-5) ir „UNO“ (4-6) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje „Sparta“ sumetė penkis tolimus metimus, iš kurių tris pataikė G.Prabulis, o tai leido šeimininkų ekipai po pirmo kėlinio jau turėti dviženklį pranašumą 31:19.

Antrajame kėlinuke po T. Šoriaus tritaškio „Sparta“ tolo iki 40:24. Visgi, pačioje kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau sužaidė „UNO“, kas leido svečams kiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 49:38.

Trečiajame kėlinyje visiškai užstrigo „Sparta“ ekipos puolimas, o tuo naudojęsi „UNO“ krepšininkai artėjo iki 59:56.

Lemiamo kėlinio pradžioje svečiai artėjo iki minimumo, bet tada iškart tritaškį pataikė T.Vaitkūnas, tris baudų metimus sumetė T.Šorius, o „Sparta“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 81:77 (31:19, 18:19, 10:18, 22:21).

5 perimt. kam.

„Kauno Rami“ triumfavo prieš „Spartą“ sunkioje kovoje (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 18:07 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)Paskutiniame kėlinyje „Lankstukas“ neatsilaikė prieš „Spartos“ duetą. (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno rami“ užtikrintai įveikė „Sparta“ ir žengia toliau (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 17:13 val.)„Lympo“ susitvarkė su „Spartos“ vyrais (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Kautech ‒ 2“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Sparta“ (2024 sausio 12 d., penktadienis, 20:57 val.)Dominavęs R. Gudynas atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 20:24 val.)Išlaikė pranašumą „UNO ir pavogė pergalę iš „Pikenpoko“ (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:41 val.)Išretėjusi MB „TR Project“ atlaikė „Sparta“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 21:55 val.)