Rajonas vs VU Kauno fakultetas (89:94)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ Lietuvos policijos mokykla, Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj., LT-53313

Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą

2024 vasario 27 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 82

Antradienį Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose susitiko "Rajonas" ir "VU Kauno fakultetas".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto "VU Kauno fakultetas" surengė "sausą" atkarpą ir atitrūko nuo varžovų ( 18:23). Antrame kėlinyje "Rajonas" atrado savąjį žaidimą ir ėmė vytis varžovus. Svečiai toliau niekaip neišlipo iš duobės ir šeimininkai skaičiavo 6 taškų pranašumą ( 33:27). Per likusį laiką "VU Kauno fakultetas" greitomis atakomis sugebėjo išlyginti rezultatą – 44:44

Po ilgosios pertraukos vėl tarp ekipų vyko permaininga kova, tačiau "Rajonas" užtikrinčiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir susikrovė 8 taškų pranašumą ( 71:63). Lemiamą kėlinuką svečiai pradėjo 8:0 atkarpa ir rezultatas tapo lygus, bet "VU Kauno fakultetas" nenuleido rankų, kur susigrąžino lyderio vaidmenį ( 75:77). Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinę minutę, kur "VU Kauno fakultetas" pademonstravo šaltesnius nervus iškovojo pergalę, rezultatu – 89:94 (18:23, 26:21, 27:19, 18:31)

6 perimt. kam.

Antroje rungtynių pusėje užstrigę „VU Kauno fakultetas“ krepšininkai nusileido „Romegas“ ekipai (2024 kovo 18 d., pirmadienis, 21:59 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„VU Kauno fakultetas“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę MB „TR Project“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse: Sunki „ICE“ pergalė prieš „Rajonas“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:56 val.)