Arko vs BC „Rhino“ (103:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa

2024 sausio 29 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 157

Sausio 29 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Arko" (šeimininkai) ir BC „Rhino“ (svečiai). Dar pirmoje susitikimo pusėje "Arko" spėjo nutolti per itin solidų pranašumą ir taip atsakė į klausimą kas šį vakarą nugalės. Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo lygesnis, bet intriga nesugrįžo. Susitikimas baigėsi rezultatu 103:73 (22:11, 28:20, 32:20, 21:22).

Komandos sunkiai įsibėgėjo ir kurį laiką žaidimas vyko lygiai, tačiau įpusėjus pirmajam kėlinukui šeimininkai sužaidė puikią atkarpą ir žaibiškai nutolo. BC „Rhino“ košmaras prasitęsė atrojo ketvirčio metu, kuomet komanda vos per kelias minutes varžovus paleido tolyn daugiau nei 20 taškų atstumu. Vėliau svečiai žaidimą stabilizavo, bet prasidedant ilgajai pertraukai "Arko" persvara buvo daugiau nei solidi 50:31.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko jau labiau permainingai, komandos atsipalaidavo gynyboje ir žaidėjai galėjo rasti lengvų progų pelnyti taškus. Skirtumas tai sumažėdavo, tai vėl išgaudavo, bet jokios intrigos nebuvo. Galiausiai ekipos sutvarkė formalumus ir "Arko" iškovojo pergalę rezultatu 103:73.

12 atk. kam.

„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„GZP ‒ 2“ nesunkiai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:42 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)„Lympo“ emocingoje kovoje įveikė BC „Rhino“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 20:50 val.)„Pikenpokas“ sutriuškino puolime visiškai užstrigusią BC „Rhino“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 20:20 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:13 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Arko“ pergalė prieš KM „Žalgiris“ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:37 val.)