Gemavila vs Arko (66:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 kovo 05 d., Antradienis, 20:50 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Lemiamojo kėlinio metu „Arko“ komandai pavyko atitrūkti nuo „Gemavila“ ekipos

2024 kovo 05 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 99

Kovo 5 dieną, Antradienį, Kauno Santaros gimnazijoje įvyko rungtynės tarp Gemavila (10-5) ir Arko (12-2)

Pirmasis kėlinys buvo sužaistas apylygiai. Puikiu rezultatu pasižymėjo D.Nemeikša, jau pirmojo kėlinio metu Gemavila komandai pelnęs 11 taškų. Arko išlaikė su priešininkais lygų žaidimą, visgi pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu (16:18)

Antrojo kėlinio metu rezultatas vis dar laikėsi lygus. Visgi, pagreitį įgavusi Gemavila komanda palenkė rungtynes į savo pusę. Nedideliu skirtumu žaidusios komandos pirmąją rungtynių pusę užbaigė rezultatu (38:36)

Po ilgosios pertraukos intriga augo. Užbaigus trečiąją kėlinį lygiu rezultatu, ketvirtasis kėlinys tapo lemiama kova. V. Gadliausko ir K. Pilkio duetas dar neįpusėjus kėliniui persvėrė rezultatą Arko komandos naudai. Įpusėjus kėliniui Arko komandai pavyko atitrūkti.

Rezultatu 66:78 (16:18, 22:18, 20:22, 8:20) Arko šį vakarą išplėšė nelengvą pergalę.

9 taškai

Tik ketvirtame kėlinyje „Lympo“ įrodė pranašumą prieš „Gemavila“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:13 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„GZP-2“ neturėjo vargo su „Gemavila“ (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:28 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Arko“ neturėjo problemų su BC „Rhino“ ekipa (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Sparta“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Gemavilą“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę prieš „Game on“ šventė „Gemavila“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje palaužė MB „TR Project“ krepšininkus (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)