Limobus vs VU Kauno fakultetas (88:93)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“.

2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:40 val., peržiūros: 64

Sekmadienį, vasario 18 dieną, Žaliakalnio progimnazijoje vyko 2 lygos susitikimas tarp „Limobus“ ir „VU Kauno fakultetas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „VU Kauno fakultetas“ pradėjo labai intensyviai, perėmė daug kamuolių ir „Limobus“ teko taikytis prie varžovų zoninės gynybos. Rungtynėse komandos atkarpomis bandydavo pabėgti viena nuo kitos, bet nei vienai nepavykdavo. Antrajame kėlinyje M. Našlėno ir K. Daugėlos dueto vedami studentai toliau demonstravo gražius epizodus, bet tai į skirtumą nepavirsdavo ir po pirmosios pusės rezultatu 41:41 varžybose vyravo lygybė.

Antroje pusėje K.Daugėlai gavus ketvirtąją asmeninę pražangą „VU Kauno fakultetas“ turėjo verstis be pagrindinio centro ir tai leido „Limobus“ išnaudoti pranašumus po krepšiu. Paskutiniame kėlinyje „Limobus“ laikė kelių metimų persvarą ir studentai tik M. Našlėno pastangomis laikėsi saugiu atstumu. Likus penkioms minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos studentai tiesiog sprogo emocijomis ir perlaužė rungtynes. Įspūdingas M. Našlėno pasirodymas ir svarbi pergalė „VU Kauno fakulteto“ studentams rezultatu

2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)Paskutinėmis sekundėmis VU studentai išplėšė pergalę prieš „ICE“. (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:27 val.)Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Limobus“ (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 20:21 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„Pikenpokas“ iššvaistė pranašumą, bet pergalę iškovojo (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)