Skroblų alėja vs GZP ‒ 2 (89:81)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“

2024 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:10 val., peržiūros: 38

Balandžio 24 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Skroblų alėja" (šeimininkai) ir "GZP – 2" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. "Skroblų alėja" galingai pradėjo rungtynes, bet vėliau intriga sugrįžo ir komandos kovėsi dėl pergalės iki pat pabaigos. Lemiamu metu geriau sužaidė "Skroblų alėja" žaidėjai, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 89:81 (26:17, 20:25, 21:20, 22:19).

Rungtynes tritaškiu lietumi pradėję "Skroblų alėja" greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą. Tačiau skirtumas po truputį tirpo ir "GZP – 2" kantriai mažino atsilikimą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 46:42.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas greitai išnyko, o "GZP – 2" kelis kartus sugebėjo pirmauti. Laikas bėgo, o intriga tik augo, nes nei viena ekipa nesusikūrė nors kiek ženklesnio pranašumo. Tačiau svarbiausiomis minutėmis "GZP – 2" puolimas užsikirto, skirtumas išaugo ir "Skroblų alėja" įtvirtino pirmąją pergalę serijoje. Susitikimas baigėsi rezultatu 89:81.

Renaldas Antanavičius

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)Galingas M.Naviko pasirodymas leido MR „TR Project“ švęsti pergalę prieš „Skroblų alėja“ (2024 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse „Lympo“ pergalė prieš „GZP ‒ 2“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 22:20 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„GZP ‒ 2“ permainingose ir atkakliose rungtynėse palaužė „Lympo“ (2024 vasario 26 d., pirmadienis, 22:22 val.)2 lygoje ‒ nesunki „Skroblų alėjos“ pergalė (2024 sausio 31 d., trečiadienis, 20:35 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Skroblų alėjos“ pergalę (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 21:15 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lankstukas“ ekipą (2023 lapkričio 14 d., antradienis, 21:45 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno Rami“ (2024 sausio 15 d., pirmadienis, 23:14 val.)