Clutch vs ICE (70:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais

2024 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:20 val., peržiūros: 92

Vasario 18 dieną, 16:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos „Clutch“ (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai). Nors "ICE" sunkiai įsibėgėjo, bet po ilgosios pertraukos visiškai kontroliavo rungtynes ir pasiekė lengvą pergalę rezultatu 70:87 (18:22, 18:24, 7:28, 27:13).

Rungtynių pradžia buvo pakankamai atkakli, abi komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir tik nedidelis pranašumas buvo "ICE" ekipos pusėje. Tiesa, prieš prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas dar spėjo kiek išaugti ir "ICE" pirmą kartą nutolo per dviženklį atstumą 36:46.

Lemiamas buvo trečiasis kėlinukas. "ICE" ekipa visiškai dominavo aikštėje, o juos į priekį vedė fantastiškai rungtynes sužaidęs K.Šion. Skirtumas išaugo iki 30 taškų ir intrigos nebeliko. Paskutinis ketvirtis jau tebuvo formalumas, „Clutch“ kiek atsitiesė ir bent jau išvengė sutriuškinimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:87.

Mindaugas Liubinas

„Sparta“ įrodė savo pranašumą prieš „Clutch“ krepšininkus (2023 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)Puikią antrą pusę sužaidę „Clutch“ krepšininkai nugalėjo „Rajono“ ekipą (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:25 val.)Fortūna nusišypsojo „Clutch“ komandai (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Kautech ‒ 2“ išrašė pirmą pralaimėjimą „Clutch“ ekipai (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:44 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„ICE“ nesunkiai įveikė pirmąjį atkrintamųjų laiptelį (2024 kovo 26 d., antradienis, 21:03 val.)„ICE“ atlaikė „Rajonas“ ekipos spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 20:23 val.)