Kauno Rami vs KSM `93 ‒ Bulvaras (79:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“

2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 22:27 val., peržiūros: 420

Trečiadienį, lapkričio 9 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Kauno Rami“ ir svečių „KSM '93 ‒ Bulvaras“.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, nors iš pradžių krepšininkai sunkiai rinko taškus, bet po truputėlį žaidimas įsivažiavo ir rungtynės tapo labai rezultatyvios. Antrojo kėlinuko metu „Kauno Rami“ pirmą kartą šį vakarą susikrovė 7 taškų pranašumą. Tiesa, šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai ir dar iki ilgosios pertraukos savo pranašumą išbarstė. Po dviejų kėlinukų svečiai pirmavo rezultatu 43:44.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno Rami“ net neketino nusileisti ir visą laiką lipo varžovams ant kulnų, skirtumas visą laiką išliko gana nedidelis, o likus žaisti 3 minutes komandas skyrė vos 2 taškeliai. Tačiau po „KSM '93 ‒ Bulvaras“ minutinės pertraukėlės surengė labai galingą spurtą, akimirksniu padidino persvarą iki 10 taškų ir taip sutvarkė visus formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:92.

Matas Edgaras Staniukaitis

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)“KSM ’93 ‒ Bulvaras” užtikrintai įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:43 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigęs „KSM '93 ‒ Bulvaras“ puolimas neleido įveikti „Arko“ ekipos (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:38 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)Negausiai susirinkę “KSM ’93 ‒ Bulvaras” vyrukai išvargo pergalę prieš „Pikenpokas“ (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:36 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ išvengė fiasko ir išplėšė lemiamas rungtynes (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 20:14 val.)