KrepsinioFanai.lt vs MB „TR Project“ (48:45)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 429

Sekmadienį, kovo 19 dieną, Kauno M. Mažvydo pagrindinėje mokykloje įvyko 2 etapo 2 lygos E pogrupio varžybos tarp "KrepsinioFanai.lt" ir MB „TR Project“.

Pirmas rungtynių kėlinys buvo gan nerezultatyvus ir po pirmųjų 4 minučių švieslentėje degė dar du ketvertai – 4:4. "KrepsinioFanai.lt" paprašė minutės pertraukėlės, bet po jos žaidimas nesikeitė ir rezultatas buvo 11:11. Antrajame jau galėjome matyti ir zoninės gynybos iš MB „TR Project“ komandos, bet tai nepadėjo perlaužti varžybų rezultato ir jis išliko apylygis – 29:28 "KrepsinioFanai.lt" naudai.

Antroje pusėje žaidimas tapo labai klampus. Žaidėjai daug baudavosi, metimus realizuoti sekėsi ypač sunkiai ir trečiajame kėlinyje komandos kartu pelnė 12 taškų. Ketvirtajame kėlinyje "KrepsinioFanai.lt" visalaik minimaliai pirmavo ir tai nusinešė iki pabaigos. Realizuoti baudos metimai ir varžovų klaidos pabaigoje "KrepsinioFanai.lt" komandai atnešė pirmąją pergalę rezultatu 48:45 (11:11, 18:17, 5:7, 14:10).

7 taškai

2 lygoje ‒ lengva „Spartos“ pergalė (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:49 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)2 lygoje ‒ įtempta MB „TR Project“ pergalė. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:17 val.)2 lygoje ‒ MB „TR Project“ pergalė prieš „Spartą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:29 val.)II lygoje: užtikrinta „Ažytėnai“ pergalė prieš „KrepsinioFanai.lt“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:47 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)