Arko vs Pikenpokas (63:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 24 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lygiai vykusiose rungtynėse „Pikenpokas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Arko“ komandą

2023 sausio 24 d., Antradienis, 20:28 val., peržiūros: 284

Sausio 24 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Arko" priemė svečius "Pikenpoką". "Arko" buvo laimėję septynis kartus ir kartą pralaimėję. "Pikenpoko" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir du pralaimėjimai.

Baigiantis antrai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Pikenpokas" (0:3). Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus rungtynėse pelnė "Arko" (3:6). Visgi kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Arko", kurie laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 22:16.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Pikenpokas" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (22:21). Prasidėjus penktai minutei, po ilgesnės pertraukos "Pikenpokas" pasivijo varžovus (24:24). Septintą minutę, po kelių nesėkmingų atakų minutės pertraukėlės paprašė "Arko" (28:26). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus du kėlinius vieno taško persvarą turėjo "Arko" (34:33).

Pirmo kėlinio tris minutes geriau žaidė "Arko", spaudė varžovus ir sužaidus trism inutes privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (41:37). "Arko" ir toliau didino persvarą, o penktą minutę "Pikenpokas" paprašė dar vienos minutės pertraukėlės (50:37). Kėlinio paskutinėmis minutėmis "Pikenpokas" prisivijo varžovus (58:54).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai, o sužaidus dvi minutes dviejų taškų persvarą turėjo "Arko" (60:58). Kėlinio penktą minutę "Pikenpokas" pasivijo varžovus (60:60). Aštuntą minutę "Pikenpokas" pirmavo trim taškais (63:66). Rungtynių pabaigoje persvarą išlaikė "Pikenpok" ir įveikė varžovus rezultatu 83:89.

Justinas Danasas

KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Pikenpokas“ turėjo vargo su BC „Rhino“ ekipa (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Birštono SC „Olimpas“ pergalė paskutinių sekundžių trilerije prieš „Arko“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 14:20 val.) „Pikenpokui“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:59 val.)T. Stankevičiaus metimas išvedė KM „Žalgiris“ jaunimą į „II“ lygos finalą (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)