KrepsinioFanai.lt vs UNO (40:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą

2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:28 val., peržiūros: 280

Vasario 5 dieną M. Mažvydo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose "KrepsinioFanai.lt" piemė svečius "UNO". "KrepsinioFanai.lt" buvo pralaimėję visas aštuonias žaistas rungtynes. "UNO" sąskaitoje buvo dvi pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo "KrepsinioFanai.lt", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 5:2. Sužaidus pirmą rungtynių pusę vis dar priekyje buvo aikštės šeimininkai (7:4). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (14:14).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes geriau žaidė "UNO", kurie įgijo šešių taškų persvarą (14:20). Netrukus "KrepsinioFanai.lt" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos "UNO" persvara toliau didėjo, aštuntą minutę komandas skyrė 14 taškų (18:32). Kėlinio pabaigą komandos sužaidė lygiai (21:34).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (26:39). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas išaugo iki 16 taškų (26:42). Antroje kėlinio pusėje "UNO" persvarą padidino dar dviem taškais (33:51).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų (33:51). Septintą minutę komandas vis dar skyrė 18 taškų (56:38) ir minutės pertraukėlės paprašė "UNO". Rungtynių pabaigoje "UNO" išlaikė solidžią persvarą (40:64).

14 taškų

„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)Ketvirtame kėlinyje atitrūkusi „Kauno Rami“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ ekipą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 19:22 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ pirmoji „KrepsinioFanai.lt“ pergalė šiame sezone (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:48 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš KrepsinioFanai.lt (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:06 val.)„UNO“ po permainingos kovos įveikė antroje pusėje užstrigusią BC „Rhino“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:00 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)