Užveža vs Kautech ‒ 2 (60:64)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 24 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pusfinalyje „Kautech ‒ 2“ pergalė ir lemiamos varžybos serijoje.

2023 gegužės 24 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 315

Trečiadienį, gegužės 24 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp "Užveža" ir "Kautech ‒ 2". Tai buvo atkrintamosios, antrosios pusfinalio varžybos, o pirmose pergalę šventė "Užveža" 2 taškų skirtumu.

Pirmame rungtynių kėlinyje jautėsi nervinga rungtynių pradžia. Savo sirgalių audringai palaikomi "Kautech ‒ 2" krepšininkai įsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu. Po pirmojo kėlinio rezultato 18:10. Antrojo kėlinio pradžioje pamatėme visiškai kitokį vaizdą ir per ne pilnas 3 minutes visas "Kautech ‒ 2" pranašumas dingo. Veliau žaidimas susilygino, nei kiekviena komanda nesusikūrė kažkokio didesnio pranašumo ir po pirmųjų 20 minučių rezultatu 33:30 pirmavo "Kautech ‒ 2" vedami T. Vaitkaus, kuris pelnė 11 taškų.

Antroje pusėje pamatėme, kad pirmosios įtemptos varžybos nebuvo atsitiktinumas ir komandos iš tikro yra labai lygios. Nervų karas ir didžiulė kova vyko jau trečiajame kėlinyje ir rezultatas prieš lemiamą kėlinį buvo 46:46. Ketvirtajame kėlinyje viskas buvo kaip ir tikėtasi, rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinės atakos. Lemiamu metu baudų neprametę "Kautech ‒ 2" laimėjo rezultatu 64:60 ir išplėšė lemiamas varžybas šioje serijoje.

Tomas Vaitkus

II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)Puiki antra rungtynių pusė atnešė „Kautech ‒ 2“ pergalę prieš „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ekipą (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:39 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)