Klausučių alaus darykla vs Pikenpokas (70:79)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 20:29 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 464

Sekmadienį, vasario 12 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos D pogrupio rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ (7-3) ir „Pikenpokas“ (9-2) ekipų.

Pirmajame kėlinyje P. Špoko ir D. Venckaus metimai leido „Pikenpokas“ ekipai iškart įgyti dviženklį pranašumą 10:20. Bet tada G.Stankūnas smeigė tris tritaškius paeiliui ir šeimininkai artėjo iki trijų taškų. Visgi, kėlinio pabaigoje kelios rezultatyvios atakos vėl leido svečiams kiek nutolti. Po pirmo kėlinio 21:28.

Antrajame kėlinuke šeimininkai iškart artėjo iki trijų taškų, bet į tai „Pikenpokas“ atsakė spurtu ir po T. Ziutelio tolimo metimo vėl pirmavo dviženkle persvara 27:37. Visgi, kėlinio pabaigoje „Klausučių alaus darykla“ tolimais metimais mažino deficitą iki minimumo. Įpusėjus susitikimui 44:45.

Trečiajame kėlinyje „Pikenpokas“ buvo nutolęs šešiais taškais, tačiau du A. Mikučionio ir paskutinę sekundę G. Stankūno tolimi metimai leido šeimininkams išsiveržti į priekį 62:61.

Lemiamame kėlinyje šeimininkai po V. Zilinkaus dvitaškio kiek nutolo – 68:63. Visgi, tada „Pikenpokas“ sumetė šešis taškus ir likus dviem minutėm persvėrė rezultatą 68:69. Vėliau D.Venckus sumetė septynis taškus ir užtikrino pergalę svečiams. Galutinis susitikimo rezultatas 70:79 (21:28, 23:17, 18:16, 8:18).

11 rezult. perd.

„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Pikenpokas“ privertė patirti pirmą pralaimėjimą „Skroblų alėja“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 20:31 val.)